Programma

filter

Filter op:


Genre
ComedyTheaterOperaMuziekDansKindervoorstellingTalkshowStorytelling

Datum


Toon alles
Maand
OctoberNovemberDecemberJanuaryFebruaryMarchAprilMayJuly

Serie
Café MarrakeshStorytelling FestivalExpositieLanter & FanterCafé IstanbulClub Mozaiek LiveGastprogrammering
Filter(s):
The Amsterdam Storytelling Festival: Filth -
Jake W Francis
Fri 1 Nov '19 19:00
Storytelling Festival
The Amsterdam Storytelling Festival: Filth -
Jake W Francis
Sat 2 Nov '19 20:30
Storytelling Festival
Nev -
Cafe Istanbul
Sat 16 Nov '19 21:00
Café Istanbul - Muziek
The Unknown Chaplin -
Nederlands Blazers Ensemble
Thu 21 Nov '19 20:30
Voorpremière NBE - Muziek Sold out
Club Mozaiek Live: AAPNOOTMIES (+ afterparty)
Thu 12 Dec '19 21:30
Club Mozaiek Live - Muziek
Trigger (try-out) -
Rayen Panday
Fri 13 Dec '19 21:00
Comedy
Feridun Düzağaç -
Cafe Istanbul
Sat 21 Dec '19 21:00
Café Istanbul - Muziek
9e Beethoven -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
Thu 23 Jan '20 20:30
Voorpremière NBE - Muziek
Vier Letzte Lieder -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
Thu 16 Apr '20 20:30
Voorpremière NBE - Muziek
Jeroen ter Welle -
Opening expositie
Thu 2 Jul '20 17:30
Expositie

Voorstelling niet gevonden

Deze voorstelling heeft al plaatsgevonden of is geannuleerd.

Terug naar overzicht