Programma

filter

Filter op:


Genre
ComedyTheaterDansOperaMuziekKindervoorstellingLezingTalentenpodiumGesprekDocumentaireTalkshowPresentatie

Datum


Toon alles
Maand
septemberoktobernovemberdecemberjanuarifebruarimaartaprilmeijuli

Serie
GastprogrammeringCafé MarrakeshStorytelling FestivalExpositieLanter & FanterCafé IstanbulClub Mozaiek Live
Filter(s):
Best of the West -
Operatie Periscoop
zo 6 okt '19 12:00 uur
Talentenpodium
Wie is baas? (13+) -
Studio 52nd
di 8 okt '19 11:00 uur
Gastprogrammering
Wie is baas? (13+) -
Studio 52nd
di 8 okt '19 14:00 uur
Gastprogrammering
Afrovibes: Yuropa -
Qudus Onikeku
vr 11 okt '19 20:30 uur
Dans
Hafla Anissa -
Marmoucha
za 12 okt '19 19:00 uur
Gastprogrammering
Sticks (4+) -
Percossa & Oorkaan
zo 13 okt '19 14:00 uur
Lanter & Fanter
Club Mozaïek Live: La Banda Fantástica (+ afterparty)
do 24 okt '19 21:30 uur
Club Mozaiek Live
Postcard from Morocco
vr 25 okt '19 21:00 uur
Talkshow
Our Footsteps -
AstaroTheatro
za 26 okt '19 21:00 uur
Gastprogrammering
Storytelling Festival
wo 30 okt '19 19:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival
do 31 okt '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival
vr 1 nov '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival
za 2 nov '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival - Droomland (6+) -
Sahand Sahebdivani
zo 3 nov '19 11:00 uur
Storytelling Festival - Kindervoorstelling
Storytelling Festival
zo 3 nov '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Poker (try-out) -
Raymi Sambo
za 9 nov '19 20:30 uur
Theater
Poker (première) -
Raymi Sambo
zo 10 nov '19 15:00 uur
Theater
Tosca -
Theater RAST
ma 11 nov '19 20:30 uur
Opera
Wakker -
Edson da Graça
do 14 nov '19 20:30 uur
Comedy
Nev -
Cafe Istanbul
vr 15 nov '19 21:00 uur
Café Istanbul - Muziek
Ssst! (2+) -
Rose Stories
zo 17 nov '19 10:00 uur
Lanter & Fanter
Ssst! (2+) -
Rose Stories
zo 17 nov '19 11:30 uur
Lanter & Fanter
The Unknown Chaplin -
Nederlands Blazers Ensemble
do 21 nov '19 20:30 uur
Voorpremière NBE - Muziek
Schijtziek -
Mouna Laroussi
vr 6 dec '19 21:00 uur
Theater
Café Marrakesh -
Marmoucha
za 7 dec '19 21:00 uur
Café Marrakesh - Muziek
Trigger (try-out) -
Rayen Panday
vr 13 dec '19 21:00 uur
Comedy
Fair! -
ID Company
di 17 dec '19 20:30 uur
Theater
Fair! -
ID Company
wo 18 dec '19 20:30 uur
Theater
.Ball -
Guilherme Miotto
do 19 dec '19 20:30 uur
Dans
Or die trying -
Alida Dors
vr 20 dec '19 21:00 uur
Dans
Feridun Düzağaç -
Cafe Istanbul
za 21 dec '19 21:00 uur
Café Istanbul - Muziek
Boef (4+) -
Maas Theater en Dans
zo 5 jan '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Koning van Katoren (6+) -
De Nachtdieren
zo 12 jan '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
9e Beethoven -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
do 23 jan '20 20:30 uur
Voorpremière NBE - Muziek
Vers van de pers -
Farbod
za 25 jan '20 21:00 uur
Comedy
Doornroosje (3+) -
Het Kleine Theater
zo 9 feb '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Podium Mozaïek -
Wees Onzichtbaar (try-out)
do 13 feb '20 20:30 uur
Theater
Podium Mozaïek -
Wees Onzichtbaar (try-out)
vr 14 feb '20 20:30 uur
Theater
Podium Mozaïek -
Wees Onzichtbaar (première)
za 15 feb '20 20:30 uur
Theater
Podium Mozaïek -
Wees Onzichtbaar
zo 16 feb '20 16:00 uur
Theater
Ali & Nino (8+) -
tg Witte Raaf
zo 23 feb '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Ons Wereldrijk -
Hotel Modern
di 25 feb '20 20:30 uur
Theater
Zo Goed Als Nieuw -
Roué Verveer
do 27 feb '20 20:30 uur
Comedy
Bij Fatima -
Mouna Laroussi
za 29 feb '20 19:00 uur
Theater
Sneue gevallen (6+) -
Theater Sonnevanck
zo 15 mrt '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
The biggest lawsuit of the planet -
Firma MES
za 21 mrt '20 20:30 uur
Theater
Bij Fatima -
Mouna Laroussi
zo 29 mrt '20 19:00 uur
Theater
Hip Hop Hoera The Remix (4+) -
Don't Hit Mama
zo 5 apr '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Stil of Ik schiet (6+) -
House of Nouws
ma 13 apr '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Vier Letzte Lieder -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
do 16 apr '20 20:30 uur
Voorpremière NBE - Muziek
Eerlijk -
Anuar
za 25 apr '20 21:00 uur
Comedy
Bij Fatima -
Mouna Laroussi
zo 3 mei '20 19:00 uur
Theater
Bruno Filho -
Opening Expositie
do 14 mei '20 17:30 uur

De Vierde Macht -
Sadettin Kırmızıyüz
za 23 mei '20 21:00 uur
Theater
Jeroen ter Welle -
Opening expositie
do 2 jul '20 17:30 uur
Expositie
Afrekenen

Leuk dat je komt! Blijf je eten?
Reserveer nu een tafel in ons café-restaurant:

Best of the West - Operatie Periscoop

Best of the West
Operatie Periscoop

zo 6 okt '19 12:00 uur
Talentenpodium

Hét talentenpodium voor jongeren in Amsterdam West

Hét talentontwikkelingstraject van het Amsterdamse stadsdeel West biedt een podium om jong talent te presenteren en prijzen om dit talent te ontwikkelen. Dit jaar vindt het evenement plaats op 6 oktober in Podium Mozaïek te Amsterdam.

De finales van Best of the West zijn een succesvol platform voor kinderen en jongeren tussen 8-23 jaar die wonen, naar school gaan, of werken in Amsterdam West. Het is een initiatief van het Stadsdeel West en wordt door OPERATIE PERISCOOP georganiseerd.

Dit jaar bestaat Best of the West 15 jaar en daarom gaan we er samen een extra mooie editie van maken met bijzondere workshops, een extra lange expositietijd in de OBA en tijdens deze editie zullen ALLE optredens plaatsvinden in de theaterzaal van Podium Mozaïek.

Het thema van dit jaar is ROOTS, wie ben jij, wie zijn jouw voorouders, wat is jouw basis? Verwerk dit in je optreden of kunstwerk en scoor extra punten.

Kijk voor meer info op www.bestofthewest.nl

Terug naar overzicht