Theater

filter

Filter op:


Genre
ComedyMuziektheaterMuziekGastprogrammeringDansTheaterBeeldende kunstKindervoorstellingFilm

Datum


Toon alles
Maand
JuneJulySeptember

Serie
#female gazeJULIDANSJulidans
Filter(s):
Soon at Podium Mozaïek
Expositie: Literal Cubism -
Marcelo de Melo
Thu 11 May '23 - Sun 2 Jul '23
Beeldende kunst
Laatste kaarten Keturunan -
Cheroney Pelupessy
Thu 29 Jun '23 20:30
Dans, Film
Julidans
Nom.Nos -
Gil Gomes Leal (Amenti Theatre Company / Ulrike Quade Company)
Fri 7 Jul '23 20:30 - Sat 8 Jul '23
Dans
Julidans
Nom.Nos -
Gil Gomes Leal (Amenti Theatre Company / Ulrike Quade Company)
Sat 8 Jul '23 21:00 - Sun 9 Jul '23
Dans
Opening expositie: Stenen en Beton -
Susanne de Vries
Thu 13 Jul '23 - Sun 10 Sep '23
Beeldende kunst
Julidans
Cosmic Latte -
Sonya Lindfors
Fri 14 Jul '23 20:30
Dans
Julidans
Cosmic Latte -
Sonya Lindfors
Sat 15 Jul '23 21:00
Dans
MASSADA 50 JAAR LIVE -
Massada
Sun 16 Jul '23 15:00
Muziek
Prices for this show:
Standard
25.00


Turks gesproken

Hasret
Hasret Gültekin

Sun 22 May '22 , 17:00
Theaterzaal

Hasret Gültekin - Türkü Müzikali

 

Kısa bir ömre binlerce yıl sığdırmak gibidir Hasret Gültekin’in yaşamı.

Bir ömre, bir toplumun tüm acılarını, umutlarını, kavgalarını; bir ömre bir halkın sözünü, sazını sanatını sığdırmaktır Hasret’in yaşamı.

Sivas Katliamında son bulan gerçek bir yaşam öyküsü.

Yaşadığımız bu gerçekle yüzleşmek mi istersiniz, yoksa kaçmak mı?

Biz yüzleşmeyi seçtik.

Anadolu’nun tüm evlatları; her renk, her kesim, her mahalleden insanları olarak.

Bir daha yaşanmasın diye bu acılar, gelin birlikte bu gerçekle yüzleşelim.

 

Terug naar overzicht