Programma

filter

Filter op:


Genre
MuziekTheaterComedyDans

Datum


Toon alles
Maand
NovemberDecemberJanuaryFebruaryMarchAprilMayJuneJuly

Serie
Café MarrakeshExpositieLanter & FanterCafé IstanbulClub Mozaiek LiveGastprogrammeringIDFA
Filter(s):
The Unknown Chaplin -
UITVERKOCHT Nederlands Blazers Ensemble
Thu 21 Nov '19 20:30
Voorpremière NBE - Muziek Sold out
IDFA: Searching Eva
Wed 27 Nov '19 21:00
IDFA
IDFA: Amussu + Q&A met de regisseur
Thu 28 Nov '19 14:00
IDFA
IDFA: In Mansourah, You Separated Us
Thu 28 Nov '19 21:15
IDFA
IDFA: Midnight Family
Fri 29 Nov '19 16:30
IDFA
IDFA: Toni Morrison: The Pieces I Am
Fri 29 Nov '19 19:00
IDFA
IDFA: Lemebel
Fri 29 Nov '19 21:30
IDFA
IDFA: The Euphoria of Being
Sat 30 Nov '19 14:00
IDFA
UITVERKOCHT The Apollo + DJ Camtrao
Sat 30 Nov '19 21:30
IDFA Sold out
IDFA: Tiny Souls
Sun 1 Dec '19 11:30
IDFA
IDFA: Love Child
Sun 1 Dec '19 13:30
IDFA
Club Mozaiek Live: AAPNOOTMIES (+ afterparty)
Thu 12 Dec '19 21:30
Club Mozaiek Live - Muziek
Trigger (try-out) -
Rayen Panday
Fri 13 Dec '19 21:00
Comedy
Feridun Düzağaç -
Cafe Istanbul
Sat 21 Dec '19 21:00
Café Istanbul - Muziek
9e Beethoven -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
Thu 23 Jan '20 20:30
Voorpremière NBE - Muziek
Vier Letzte Lieder -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
Thu 16 Apr '20 20:30
Voorpremière NBE - Muziek
Club Mozaïek Live: La Banda Fantástica (+ afterparty)
Fri 15 May '20 21:30
Club Mozaiek Live
Jeroen ter Welle -
Opening expositie
Thu 2 Jul '20 17:30
Expositie

Voorstelling niet gevonden

Deze voorstelling heeft al plaatsgevonden of is geannuleerd.

Terug naar overzicht