Programma

filter

Filter op:


Genre
MuziekComedyTheaterKindervoorstellingBeeldende kunstInteractieve installatieImmersief theaterLNPDans/ DanstheaterHerdenkingsmaaltijd

Datum


Toon alles
Maand
JuneJulySeptemberOctoberNovemberDecemberMarch

Serie
GastprogrammeringLanter & FanterExpositieNMF RRReuringJulidans
Filter(s):
Wij volgen de richtlijnen van het RIVM. Hiervoor hebben we maatregelen genomen om o.a. 1,5 meter afstand te bewaren tussen bezoekers en personeel. Op deze manier kunnen we u veilig en met plezier ontvangen. Lees hier meer.
Soon at Podium Mozaïek
Basak Layic & Mara van Nes -
The Millennial Immigrant (nieuw werk)
Thu 6 May '21 - Sat 17 Jul '21
NMF RRReuring - Theatrale monoloog Film Ondemand
Julidans: Igor Vrebac -
OMG (wereldpremière)
Fri 9 Jul '21 21:00
Julidans - Dans/ Danstheater
Julidans: Igor Vrebac -
OMG + nagesprek
Sat 10 Jul '21 21:00
Julidans - Dans/ Danstheater
Julidans: Igor Vrebac -
OMG (matinee)
Sun 11 Jul '21 15:00
Julidans - Dans/ Danstheater
Julidans: ICK Artist Space/ Lois Alexander -
Neptune
Thu 15 Jul '21 20:30
Julidans - Dans/ Danstheater
Julidans: ICK Artist Space/ Lois Alexander -
Neptune + nageprek
Fri 16 Jul '21 20:30
Julidans - Dans/ Danstheater
AchterdebergProducties -
Third Space
Fri 17 Sep '21 14:00
Gastprogrammering - LNP
AchterdebergProducties -
Third Space
Fri 17 Sep '21 16:30
Gastprogrammering - LNP
AchterdebergProducties -
Third Space
Sat 18 Sep '21 14:00
Gastprogrammering - LNP
AchterdebergProducties -
Third Space
Sat 18 Sep '21 16:30
Gastprogrammering - LNP
AchterdebergProducties -
Third Space
Sun 19 Sep '21 14:00
Gastprogrammering - LNP
AchterdebergProducties -
Third Space
Sun 19 Sep '21 16:30
Gastprogrammering - LNP
Nederlands Blazers Ensemble (NBE) -
Troubadours
Thu 7 Oct '21 20:30
Voorpremière NBE - Muziek

Voorstelling niet gevonden

Deze voorstelling heeft al plaatsgevonden of is geannuleerd.

Check het festivalprogramma en alle RRReuringmakers op www.rrreuring.nl

Terug naar overzicht