Programma

filter

Filter op:


Genre
ComedyTheaterOperaMuziekDansKindervoorstellingDocumentaireTalkshowStorytelling

Datum


Toon alles
Maand
OctoberNovemberDecemberJanuaryFebruaryMarchAprilMayJuly

Serie
Café MarrakeshStorytelling FestivalExpositieLanter & FanterCafé IstanbulClub Mozaiek LiveGastprogrammering
Filter(s):
Our Footsteps -
AstaroTheatro
Sat 19 Oct '19 21:00
Gastprogrammering
Club Mozaïek Live: La Banda Fantástica (+ afterparty)
Thu 24 Oct '19 21:30
Club Mozaiek Live
The Amsterdam Storytelling Festival: Filth -
Jake W Francis
Fri 1 Nov '19 19:00
Storytelling Festival
The Amsterdam Storytelling Festival: Filth -
Jake W Francis
Sat 2 Nov '19 20:30
Storytelling Festival
Nev -
Cafe Istanbul
Sat 16 Nov '19 21:00
Café Istanbul - Muziek
The Unknown Chaplin -
Nederlands Blazers Ensemble
Thu 21 Nov '19 20:30
Voorpremière NBE - Muziek Sold out
Club Mozaiek Live: AAPNOOTMIES (+ afterparty)
Thu 12 Dec '19 21:30
Club Mozaiek Live - Muziek
Trigger (try-out) -
Rayen Panday
Fri 13 Dec '19 21:00
Comedy
Feridun Düzağaç -
Cafe Istanbul
Sat 21 Dec '19 21:00
Café Istanbul - Muziek
9e Beethoven -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
Thu 23 Jan '20 20:30
Voorpremière NBE - Muziek
Vier Letzte Lieder -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
Thu 16 Apr '20 20:30
Voorpremière NBE - Muziek
Jeroen ter Welle -
Opening expositie
Thu 2 Jul '20 17:30
Expositie
Check out

Leuk dat je komt! Blijf je eten?
Reserveer nu een tafel in ons café-restaurant:

The Amsterdam Storytelling Festival: Dr. Jekyll and Miss Hyde - Raksha Hoost
Prices for this show:
Normaal
€ 12.50
Met Mozaiekpas 2019-2020
€ 10.00

The Amsterdam Storytelling Festival: Dr. Jekyll and Miss Hyde
Raksha Hoost

Thu 31 Oct '19 19:00
Storytelling Festival
Terug naar overzicht