Programma

filter

Filter op:


Genre
ComedyTheaterKindervoorstellingFestivalFysiek theaterMuziekStorytellingDans

Datum


Toon alles
Maand
oktobernovemberdecemberjanuarimaartaprilmei

Serie
Lanter & FanterThe Amsterdam Storytelling FestivalGastprogrammering
Filter(s):
Binnenkort in Podium Mozaïek
Martin Voorbij -
Expositie: Herkader en Revitaliseer
do 30 sep '21 - zo 31 okt '21
Expositie - Beeldende kunst
-
Build Your Dream foundation
zo 24 okt '21 18:00
Dans
De Bastaard -
Het Zuidelijk Toneel
vr 29 okt '21 20:30
Theater
In Concert -
Ali Azimi
za 30 okt '21 21:00
Muziek
Het Verhaal van Anders (8+) -
Danstheater AYA
zo 31 okt '21 14:00
Lanter & Fanter - Kindervoorstelling
Workshop: Skaldic tools -
Heidi Dahlsveen
do 4 nov '21 14:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Talk: Masks, the origin -
Storytelling Centre
do 4 nov '21 17:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
The Versions We Tell -
Xina Mercken / Ogutu Muraya / Abhishek Thapar
do 4 nov '21 20:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Even death forgot it -
Mimesis Heidi Dahlsveen
do 4 nov '21 20:30
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Workshop: Storytelling with objects -
Gregory Gudeon
vr 5 nov '21 14:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Talk: Political correctness, a mask? -
Storytelling Centre
vr 5 nov '21 17:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
De zaak Shell -
Anoek Nuyens & Rebekka de Wit / Frascati Producties / De Nwe Tijd
vr 5 nov '21 19:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Manhood -
Sandro Lima
vr 5 nov '21 20:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Fragile -
Mimesis Heidi Dahlsveen
vr 5 nov '21 21:30
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Dorian -
Bastiaan Vandendriessche
vr 5 nov '21 22:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Workshop: Playing Masks -
Juan C. Tajes
za 6 nov '21 11:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Talk: Masks in the digital age -
Storytelling Centre
za 6 nov '21 14:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Stories of Masks -
Pleun van Vliet & Sem ten Haaf / Miilda Varnauskaite / Sia Cyrroes
za 6 nov '21 14:30
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Alles over-winnen -
Nora Akachar
za 6 nov '21 16:30
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Vers van de pers -
Farbod Moghaddam
za 6 nov '21 17:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Puppet King Richard II -
Gregory Gudgeon
za 6 nov '21 19:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
#HELD(IN) -
Storytelling Theater Lab / Ferhat Kaplan / Robbie Wallin / Nina Elisa Euson / DJ Tripocules
za 6 nov '21 20:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Speaking in Tongues -
Gráinne Delaney / English Language Productions
za 6 nov '21 21:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Revelations -
James Rowland / Tangram Theatre Company
za 6 nov '21 22:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Masterclass: Deep connection - -
Raphael Rodan
zo 7 nov '21 12:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Puppet King Richard II -
Gregory Gudgeon
zo 7 nov '21 14:30
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
BioPower -
Farah Coppola / Betal Ozay
zo 7 nov '21 15:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Four weddings (and an Iranian funeral) -
Nasim
zo 7 nov '21 16:30
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
De Meisje -
Jaouad Alloul / MartHa!tentatief
zo 7 nov '21 17:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Talk: Masks of Pride and Shame -
Storytelling Centre
zo 7 nov '21 17:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Donkey's Jaw -
Erik Sjøholm / Raphael Rodan
zo 7 nov '21 18:30
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
Niet de vaders -
MINOUX
zo 7 nov '21 20:00
The Amsterdam Storytelling Festival - Storytelling
After Party -
reART Collective
za 13 nov '21 20:30
Gastprogrammering
Van de Lach en de Traan -
NBE -Van de Lach en de Traan
do 18 nov '21 20:30
Voorpremière NBE - Muziek
Babs' Woordsalon -
SLAA
vr 19 nov '21 20:30
Storytelling
Robbie & Roef (4+) -
2-ater en Mylo Freeman
zo 21 nov '21 14:00
Lanter & Fanter - Kindervoorstelling
TaBoe! -
Nesim el Ahmadi
do 2 dec '21 20:30
Comedy
Oogentroost (try out) -
Theater RAST
vr 3 dec '21 20:30
Theater
Oogentroost (PREMIÈRE) -
Theater RAST
za 4 dec '21 21:00
Theater
Een zorg voor later -
WAT WE DOEN
vr 10 dec '21 21:00
Theater
De taal van de Goden -
Untold
zo 12 dec '21 20:30
Fysiek theater
Genadeloze God (Premiere) -
Theater RAST
za 18 dec '21 21:00
Theater
De langste Nacht -
Yalda
di 21 dec '21 19:30
Festival
Vier (4+) -
Oorkaan Ensemble
wo 5 jan '22 14:00
Lanter & Fanter - Kindervoorstelling
Het meisje met de zwavelstokjes (3+) - -
Het Kleine Theater
za 8 jan '22 11:00
Lanter & Fanter - Kindervoorstelling
Het meisje met de zwavelstokjes (3+) - -
Het Kleine Theater
za 8 jan '22 14:00
Lanter & Fanter - Kindervoorstelling
Kriebel (2+) -
Oorkaan i.s.m. De Nationale Opera
zo 9 jan '22 15:00
Lanter & Fanter - Kindervoorstelling
Fok me hokje -
Studio 52nd
wo 19 jan '22 20:30
Theater
De Klap I: Krant -
Veenfabriek
vr 4 mrt '22 20:30
Theater
Girlstrip -
Lucinda Sedoc
za 5 mrt '22 21:00
Comedy
Hercules (6+) -
De Nachtdieren
zo 13 mrt '22 14:00
Lanter & Fanter - Kindervoorstelling
KleuR (2+) -
DadoDans
zo 27 mrt '22 11:00
Lanter & Fanter - Kindervoorstelling
Mattheüs Passion -
NBE/ Dude Paiva
wo 30 mrt '22 20:30
Voorpremière NBE - Muziek
Focus -
Rayen Panday
za 16 apr '22 21:00
Comedy
Prinses Arabella: Aangenamelijk! (4+) -
Rose Stories
zo 15 mei '22 15:00
Lanter & Fanter - Kindervoorstelling
Voorpremière Vier Letzte Lieder -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
do 19 mei '22 20:30
Voorpremière NBE - Muziek

Voorstelling niet gevonden

Deze voorstelling heeft al plaatsgevonden of is geannuleerd.

Terug naar overzicht