Theater

filter

Filter op:


Genre
ComedyDansTheaterStorytellingMuziekMuziektheaterKindervoorstellingMultidisciplinair theaterSpoken WordGastprogrammeringToneelBeeldend theaterFilm

Datum


Toon alles
Maand
oktobernovemberdecemberjanuarifebruarimaartaprilmei

Serie
#female gazeLanter & FanterVrijdenkersfestival
Filter(s):
Binnenkort in Podium Mozaïek
Kind van het licht -
Ferhat Kaplan
vr 19 jan '24 20:30
Storytelling, Theater
Afterparty met DJ & photobooth
Musa -
Schaakmat
za 20 jan '24 20:30
Comedy
Voorpremière
Sjostakovitsj + -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
do 25 jan '24 20:30
Muziek
Happy in Holland -
Rose Stories e.a.
do 1 feb '24 20:30
Theater
Tula & Juliet, mijn overgrootmoeder, de slavin -
Izaline Calister
vr 2 feb '24 20:30
Muziek, Multidisciplinair theater
try-out
The Returned -
Ada Ozdogan & Theater Rast
do 22 feb '24 20:30
Theater
Try-out
The Returned -
Ada Gozdogan & Theater Rast
vr 23 feb '24 20:30
Theater
Première
The Returned -
Ada Ozdogan & Theater Rast
za 24 feb '24 20:30
Theater
Birds
vr 1 mrt '24 20:00
Dans, Multidisciplinair theater
Gendermonologen -
Raymi Sambo
do 7 mrt '24 20:30
Theater, Storytelling
Afterparty met DJ & photobooth
Mouna Laroussi -
Waanzien
vr 8 mrt '24 20:30
Comedy
Heel -
Laura van Dolron
do 14 mrt '24 20:30
Theater, Storytelling
Afterparty met DJ & photobooth
Rosa da Silva -
A vida rosa
do 21 mrt '24 20:30
Comedy
Afterparty met DJ & photobooth
Fabian Franciscus -
Loskomen (try-out)
vr 22 mrt '24 20:30
Comedy
365 dagen ik -
Naeeda Aurangzab
za 23 mrt '24 20:30
Storytelling
De Wraak van A (Try-out) -
Theater RAST en Ayşegül Karaca
za 30 mrt '24 20:30
Theater, Muziektheater
Afterparty met DJ & photobooth
Anuar -
Made in Holland
za 13 apr '24 20:30
Comedy
Voorpremière
De duivelskunstenaar -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
do 18 apr '24 20:30
Muziek
The Last Poet -
Nina Kersten & Toneelschuur
vr 19 apr '24 20:30
Theater, Spoken Word
Leven -
George & Eran & Club Classique
do 2 mei '24 20:30
Muziektheater
Afterparty met DJ & Photobooth
Andries Tunru -
Marmer
do 23 mei '24 20:30
Comedy
Prijzen voor deze voorstelling:
Normaal
18.00

Kind van het licht
Ferhat Kaplan

vr 19 jan '24 , 20:30
Storytelling, Theater
Theaterzaal

Ferhat vertelt zijn verhaal als Aleviet en neemt je mee in zijn zoektocht naar de wortels en betekenis van zijn geloof

Ferhat is Aleviet. Dat weet hij zijn hele leven al, en zijn hele leven vinden mensen daar iets van. Soms zorgt het dat hij ergens meteen welkom is, soms worden mensen ineens onvriendelijk als ze het horen. Maar wat is eigenlijk een Aleviet? En wat betekent het om er een te zijn? Ferhat neemt je mee op zijn zoektocht naar zijn wortels. Naar de mystieke stroming uit Turkije waar natuur, muziek, dans en kunst de kern van het geloof zijn. Naar een bevolkingsgroep die al eeuwen wordt vervolgd en gewantrouwd, en naar de ouderen in kleine dorpen die de geheimen van het volk waar Ferhat deel van uitmaakt bewaren. Een reis door de geschiedenis, die hopelijk een antwoord geeft op de vraag waar we nu staan.

Lees minder

Over SADETTIN K

Jonge theatermakers kregen de afgelopen jaren door alle lockdowns helaas weinig ruimte om hun werk te maken en te tonen. SADETTIN K biedt dit jaar twee van deze makers de kans om alsnog een eigen voorstelling te ontwikkelen. Acteur en theatermaker Ferhat Kaplan is de eerste maker binnen dit traject. Net zoals Sadettin Kırmızıyüz is ook Ferhat Kaplan in zijn werk altijd op zoek naar manieren om de maatschappij inclusiever te maken voor de volgende generatie. Hij maakt moeilijke onderwerpen op een luchtige manier bespreekbaar. Ferhat presenteert in samenwerking met SADETTIN K zijn nieuwe voorstelling Kind van het licht.

Onder de naam SADETTIN K presenteert theatermaker, verhalenverteller en acteur Sadettin Kirmiziyüz zijn eigen voorstellingen. Zijn werk kenmerkt zich door een sterk autobiografisch en documentair karakter: hij put uit zijn persoonlijke leven en ervaringen om – met humor en zelfrelativering – voorstellingen te maken waarin identiteit, migratie en discriminatie een rol spelen. Met zijn voorstellingen doorbreekt Sadettin de kaders van onze vastgeroeste denkpatronen. Ferhat Kaplan werd gekozen voor het makers traject, omdat zijn autobiografische werk naadloos aansluit bij dat van SADETTIN K.

www.sadettink.nl 

Credits
Spel en tekst: Ferhat Kaplan
Dramaturgie: Yahmani Blackman
Regie: Leila Sahir
Lichtkunstwerk/decor: Touki Delphine (John van Oostrum)
Muziek: Touki Delphine (Chris Doyle)
Foto: Lois Notenbaart

Een productie van SADETTIN K

 

*Bestel de Mozaïekpas 2023-2024, daarmee ontvangen u en een introducee 20% korting op voorstellingen en krijgt u 10% korting in het café-restaurant. De Mozaïekpas is het gehele seizoen geldig en kost 15 euro. Klik hier voor meer info!

 

 

Lees meer

Terug naar overzicht