Programma

filter

Filter op:


Genre
ComedyTheaterDansMuziek

Datum


Toon alles
Maand
junijuliseptemberoktobernovemberdecemberjanuarifebruarimaartaprilmei

Serie
ExpositieGastprogrammeringJulidansCafé MarrakeshStorytelling FestivalLanter & Fanter
Filter(s):
Sreka
zo 14 jul '19 15:00 uur
Gastprogrammering
Bafopaz in Amsterdam
za 20 jul '19 20:00 uur
Gastprogrammering
Merlijn Jonker Schilderijen -
Opening Expositie
do 12 sep '19 17:30 uur
Expositie
Life on stage -
Howard Komproe
vr 20 sep '19 21:00 uur
Comedy
The Bright Side of Life -
Bright Richards
za 21 sep '19 20:30 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
vr 27 sep '19 17:00 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
vr 27 sep '19 19:30 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
za 28 sep '19 14:30 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
za 28 sep '19 17:00 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
za 28 sep '19 19:30 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
zo 29 sep '19 14:30 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
zo 29 sep '19 17:00 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
zo 29 sep '19 19:30 uur
Theater
De Grieken -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
do 3 okt '19 20:30 uur
Voorpremière NBE
Afrovibes: Yuropa -
Qudus Onikeku
vr 11 okt '19 20:30 uur
Dans
Hafla Anissa -
Marmoucha
za 12 okt '19 19:00 uur
Gastprogrammering
Sticks (4+) -
Percossa & Oorkaan
zo 13 okt '19 14:00 uur
Lanter & Fanter
Storytelling Festival
wo 30 okt '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival
do 31 okt '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival
vr 1 nov '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival
za 2 nov '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival - Droomland (6+) -
Sahand Sahebdivani
zo 3 nov '19 11:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival
zo 3 nov '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Poker (try-out) -
Raymi Sambo
za 9 nov '19 20:30 uur
Theater
Poker (première) -
Raymi Sambo
zo 10 nov '19 15:00 uur
Theater
Tosca -
Theater RAST
ma 11 nov '19 20:30 uur

Wakker -
Edson da Graça
do 14 nov '19 20:30 uur
Theater
Ssst! (2+) -
Rose Stories
zo 17 nov '19 10:00 uur
Lanter & Fanter
Ssst! (2+) -
Rose Stories
zo 17 nov '19 11:30 uur
Lanter & Fanter
The Unknown Chaplin -
Nederlands Blazers Ensemble
do 21 nov '19 20:30 uur
Voorpremière NBE - Muziek
Schijtziek -
Mouna Laroussi
vr 6 dec '19 21:00 uur
Theater
Café Marrakesh -
Marmoucha
za 7 dec '19 21:00 uur
Café Marrakesh - Muziek
Trigger (try-out) -
Rayen Panday
vr 13 dec '19 21:00 uur
Comedy
Fair! -
ID Company
di 17 dec '19 20:30 uur
Theater
Fair! -
ID Company
wo 18 dec '19 20:30 uur
Theater
.Ball -
Guilherme Miotto
do 19 dec '19 20:30 uur
Dans
Or die trying -
Alida Dors
vr 20 dec '19 21:00 uur
Dans
Boef (4+) -
Maas Theater en Dans
zo 5 jan '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Koning van Katoren (6+) -
Nachtdieren
zo 12 jan '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Beethoven negen -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
do 23 jan '20 20:30 uur
Voorpremière NBE - Muziek
Vers van de pers -
Farbod
za 25 jan '20 21:00 uur
Comedy
Doornroosje (3+) -
Het Kleine Theater
zo 9 feb '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Wees Onzichtbaar (try-out)
do 13 feb '20 20:30 uur
Theater
Wees Onzichtbaar (try-out)
vr 14 feb '20 20:30 uur
Theater
Wees Onzichtbaar (première)
za 15 feb '20 20:30 uur
Theater
Wees Onzichtbaar
zo 16 feb '20 16:00 uur
Theater
Ali & Nino (8+) -
tg Witte Raaf
zo 23 feb '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Ons Wereldrijk -
Hotel Modern
di 25 feb '20 20:30 uur
Theater
Zo Goed Als Nieuw -
Roué Verveer
do 27 feb '20 20:30 uur
Comedy
Reginaldo Goncalves -
Opening Expositie
do 5 mrt '20 21:00 uur
Expositie
Sneue gevallen (6+) -
Theater Sonnevanck
zo 15 mrt '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
The biggest lawsuit of the planet -
Firma MES
za 21 mrt '20 20:30 uur
Theater
Hip Hop Hoera The Remix (4+) -
Don't Hit Mama
zo 5 apr '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Stil of Ik schiet (6+) -
House of Nouws
ma 13 apr '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Vier Letzte Lieder -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
do 16 apr '20 20:30 uur
Voorpremière NBE - Muziek
Eerlijk -
Anuar
za 25 apr '20 21:00 uur
Comedy
Bruno Filho -
Opening Expositie
do 14 mei '20 17:30 uur

Afrekenen

Leuk dat je komt! Blijf je eten?
Reserveer nu een tafel in ons café-restaurant:

Sreka -
Prijzen voor deze voorstelling:
Normaal
€ 18.50

Sreka

zo 14 jul '19 15:00 uur
Gastprogrammering

Het vervolg op de succesvolle theatervoorstelling OBIA

Regillio is een jonge man opgegroeid in de Bijlmer en wordt achtervolgd door zijn voorouders en Winti’s. Hij wordt geconfronteerd met zijn eigen levensvragen. Na een avond stappen krijgt hij bezoek van zijn Kabra’s (voorouders), die hem mee terugnemen naar Afrika. Ze tonen hem de reis van de tot slaafgemaakten naar de nieuwe wereld. Ze laten hem zien hoe het geloof van de tot slaafgemaakte op de proef werd gesteld en hoe de verschillende talen een nieuwe taal vormde, genaamd het ‘Sranan Tongo’. Hij moet eerst weten waar hij vandaan komt om zijn angsten te overwinnen.

Credits
Artistiek- en zakelijk leider: Otmar Watson
Regisseur: Dorothy Blokland
Choreografie: Desta Deekman en Serge Koffi
Muzikaal arrangeur: Orlando Ceder
Productieleider: Reanchello Anastacia
Ondersteuning verhaallijn: Marian Markelo

Mede mogelijk gemaakt door: Het Amsterdam Fonds voor de Kunst en Gemeente Amsterdam, stadsdeel Zuidoost.

Terug naar overzicht