Programma

filter

Filter op:


Genre
ComedyTheaterMuziekKindervoorstellingOpera

Datum


Toon alles
Maand
februarimaartaprilmeijunijuli

Serie
Lanter & FanterExpositieCafé IstanbulClub Mozaiek LiveGastprogrammeringCafé Marrakesh
Filter(s):
International Folklore and Dance Festival Amsterdam
za 28 mrt '20 10:00 uur
Gastprogrammering
Bij Fatima -
Mouna Laroussi
zo 29 mrt '20 19:00 uur
Theater
Club Mozaïek Live: Secret Rendezvous (+ afterparty)
vr 3 apr '20 21:30 uur
Club Mozaiek Live - Muziek
Soufi Night -
Café Marrakesh
za 4 apr '20 21:00 uur
Café Marrakesh - Muziek
Hip Hop Hoera The Remix (4+) -
Don't Hit Mama
zo 5 apr '20 14:00 uur
Lanter & Fanter - Kindervoorstelling
De Passie van Isa -
World Opera Lab
di 7 apr '20 20:30 uur
Opera
Ahmet Aslan - Somewhere on Earth -
Cafe Istanbul
za 11 apr '20 21:00 uur
Café Istanbul - Muziek
Five Quartet -
Seyyah Türküler
zo 12 apr '20 21:00 uur
Gastprogrammering
Stil of Ik schiet (6+) -
House of Nouws
ma 13 apr '20 14:00 uur
Lanter & Fanter - Kindervoorstelling
De Buurtshow -
ABC Alliantie Welzijn
do 16 apr '20 19:00 uur
Gastprogrammering
Vier Letzte Lieder -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
do 16 apr '20 20:30 uur
Voorpremière NBE - Muziek
Lost in the Cloud (i.s.m. Stine Jensen)
zo 19 apr '20 15:00 uur
Gastprogrammering
Eerlijk -
Anuar
za 25 apr '20 20:30 uur
Comedy
Bij Fatima -
Mouna Laroussi
zo 3 mei '20 19:00 uur
Theater
Bruno Filho -
Opening Expositie
do 14 mei '20 17:30 uur
Expositie
Club Mozaïek Live: La Banda Fantástica (+ afterparty)
vr 15 mei '20 21:30 uur
Club Mozaiek Live - Muziek
Dope -
Sadettin Kırmızıyüz
za 23 mei '20 21:00 uur
Theater
Bij Fatima -
Mouna Laroussi
zo 7 jun '20 19:00 uur
Theater
Jeroen ter Welle -
Opening expositie
do 2 jul '20 17:30 uur
Expositie
Afrekenen

Leuk dat je komt! Blijf je eten?
Reserveer nu een tafel in ons café-restaurant:

International Folklore and Dance Festival Amsterdam -
Prijzen voor deze voorstelling:
Normaal
€ 15.00

International Folklore and Dance Festival Amsterdam

za 28 mrt '20 10:00 uur
Gastprogrammering

Deelnemers zijn ensembles uit Rusland, Indonesië, India, Nederland, Polen, Oekraïne, Griekenland, Turkije, Servië, Bosnië en Herzegovina, Georgië, Roemenië, Slovenië, Montenegro, Italië, Zweden, Moldavië, Armenië, Litouwen, Macedonië, Kroatië, Tsjechië , Slowakije, Bulgarije, Hongarije.

Terug naar overzicht