Programma

filter

Filter op:


Genre
ComedyTheaterDansMuziek

Datum


Toon alles
Maand
junijuliseptemberoktobernovemberdecemberjanuarifebruarimaartaprilmeijuli

Serie
ExpositieGastprogrammeringJulidansCafé MarrakeshStorytelling FestivalLanter & FanterCafé Istanbul
Filter(s):
Hebrew Groove -
Een Vrouwelijk Joods Geluid
do 20 jun '19 20:00 uur
Gastprogrammering
Fotoserie Spirit of Nature -
Opening Expositie
do 4 jul '19 17:30 uur
Expositie
De Jaren 90 in Turkije -
reART Collective
za 6 jul '19 20:30 uur
Gastprogrammering
Sreka
zo 14 jul '19 15:00 uur
Gastprogrammering
Bafopaz in Amsterdam
za 20 jul '19 20:00 uur
Gastprogrammering
Merlijn Jonker Schilderijen -
Opening Expositie
do 12 sep '19 17:30 uur
Expositie
Life on stage -
Howard Komproe
vr 20 sep '19 21:00 uur
Comedy
The Bright Side of Life -
Bright Richards
za 21 sep '19 20:30 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
vr 27 sep '19 17:00 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
vr 27 sep '19 19:30 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
za 28 sep '19 14:30 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
za 28 sep '19 17:00 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
za 28 sep '19 19:30 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
zo 29 sep '19 14:30 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
zo 29 sep '19 17:00 uur
Theater
Buut Vrij! -
Margot Zwiers
zo 29 sep '19 19:30 uur
Theater
De Grieken -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
do 3 okt '19 20:30 uur
Voorpremière NBE
Afrovibes: Yuropa -
Qudus Onikeku
vr 11 okt '19 20:30 uur
Dans
Hafla Anissa -
Marmoucha
za 12 okt '19 19:00 uur
Gastprogrammering
Sticks (4+) -
Percossa & Oorkaan
zo 13 okt '19 14:00 uur
Lanter & Fanter
Storytelling Festival
wo 30 okt '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival
do 31 okt '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival
vr 1 nov '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival
za 2 nov '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival - Droomland (6+) -
Sahand Sahebdivani
zo 3 nov '19 11:00 uur
Storytelling Festival
Storytelling Festival
zo 3 nov '19 21:00 uur
Storytelling Festival
Poker (try-out) -
Raymi Sambo
za 9 nov '19 20:30 uur
Theater
Poker (première) -
Raymi Sambo
zo 10 nov '19 15:00 uur
Theater
Tosca -
Theater RAST
ma 11 nov '19 20:30 uur

Wakker -
Edson da Graça
do 14 nov '19 20:30 uur
Theater
Nev -
Cafe Istanbul
vr 15 nov '19 21:00 uur
Café Istanbul - Muziek
Ssst! (2+) -
Rose Stories
zo 17 nov '19 10:00 uur
Lanter & Fanter
Ssst! (2+) -
Rose Stories
zo 17 nov '19 11:30 uur
Lanter & Fanter
The Unknown Chaplin -
Nederlands Blazers Ensemble
do 21 nov '19 20:30 uur
Voorpremière NBE - Muziek
Schijtziek -
Mouna Laroussi
vr 6 dec '19 21:00 uur
Theater
Café Marrakesh -
Marmoucha
za 7 dec '19 21:00 uur
Café Marrakesh - Muziek
Trigger (try-out) -
Rayen Panday
vr 13 dec '19 21:00 uur
Comedy
Fair! -
ID Company
di 17 dec '19 20:30 uur
Theater
Fair! -
ID Company
wo 18 dec '19 20:30 uur
Theater
.Ball -
Guilherme Miotto
do 19 dec '19 20:30 uur
Dans
Or die trying -
Alida Dors
vr 20 dec '19 21:00 uur
Dans
Boef (4+) -
Maas Theater en Dans
zo 5 jan '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Koning van Katoren (6+) -
Nachtdieren
zo 12 jan '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Beethoven negen -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
do 23 jan '20 20:30 uur
Voorpremière NBE - Muziek
Vers van de pers -
Farbod
za 25 jan '20 21:00 uur
Comedy
Doornroosje (3+) -
Het Kleine Theater
zo 9 feb '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Wees Onzichtbaar (try-out)
do 13 feb '20 20:30 uur
Theater
Wees Onzichtbaar (try-out)
vr 14 feb '20 20:30 uur
Theater
Wees Onzichtbaar (première)
za 15 feb '20 20:30 uur
Theater
Wees Onzichtbaar
zo 16 feb '20 16:00 uur
Theater
Ali & Nino (8+) -
tg Witte Raaf
zo 23 feb '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Ons Wereldrijk -
Hotel Modern
di 25 feb '20 20:30 uur
Theater
Zo Goed Als Nieuw -
Roué Verveer
do 27 feb '20 20:30 uur
Comedy
Reginaldo Goncalves -
Opening Expositie
do 5 mrt '20 21:00 uur
Expositie
Sneue gevallen (6+) -
Theater Sonnevanck
zo 15 mrt '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
The biggest lawsuit of the planet -
Firma MES
za 21 mrt '20 20:30 uur
Theater
Bij Fatima -
Mouna Laroussi
zo 29 mrt '20 19:00 uur
Theater
Hip Hop Hoera The Remix (4+) -
Don't Hit Mama
zo 5 apr '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Stil of Ik schiet (6+) -
House of Nouws
ma 13 apr '20 14:00 uur
Lanter & Fanter
Vier Letzte Lieder -
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
do 16 apr '20 20:30 uur
Voorpremière NBE - Muziek
Eerlijk -
Anuar
za 25 apr '20 21:00 uur
Comedy
Bruno Filho -
Opening Expositie
do 14 mei '20 17:30 uur

De Vierde Macht -
Sadettin Kirmiziyüz
za 23 mei '20 21:00 uur
Theater
Jeroen ter Welle -
Opening expositie
do 2 jul '20 17:30 uur
Expositie

Voorstelling niet gevonden

Deze voorstelling heeft al plaatsgevonden of is geannuleerd.

Terug naar overzicht