Theater
American Roots
Nederlands Blazers Ensemble (NBE)
Het NBE duikt diep in het hart van de Amerikaanse muziek. Samen met Native American zangeres Charly Lowry, muzikaal talent en afstammeling van de Tuscarora-stam, gaat het NBE op zoek naar de schoonheid van de Native American cultuur en diens diepe verbondenheid met de natuur.
Ook op zoek naar onze wortels in de natuur was Philip Glass, wiens iconische filmmuziek "Koyaanisqatsi", bewerkt voor de Blazers, als een rode draad door het programma loopt. In de taal van de Hopi-stam, betekent "koyaanisqatsi" leven in onbalans. De film belicht de complexe relatie tussen mens, natuur en technologie. Ondersteund door live projecties van de briljante visual artist Vincent Rang.
Tweede kaartje gratis voor buurtbewoners
Woont u in de buurt van Podium Mozaïek? Buurtbewoners met postcodes 1055, 1056, 1057, 1061, 1062 en 1063 kunnen voortaan bij aankoop van één ticket, een tweede ticket gratis bijbestellen. Dit geldt voor álle concerten van het Nederlands Blazers Ensemble. Kaarten zijn geplaceerd en online te bestellen. Mogelijk vragen we u naar een bewijs van adres.
Nieuwsbrief
Wil je op de hoogte gehouden worden?
Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!