Over Podium Mozaïek

Wie is wie

Directeur

Zafer Yurdakul
t 020 5800387
zafer.yurdakul@podiummozaiek.nl

Hoofd publieksinformatie / Adjunct directeur

Natalie Beckers
t 020 5800382
natalie@podiummozaiek.nl

Curator muziek en theater

Inge Koks 
t 020 5800380
inge@podiummozaiek.nl

Curator exposities

Senad Alic
senad.alic@podiummozaiek.nl

Bureaumanager / Medewerker publiekservices en zakelijke activiteiten

Britt van der Horst-Heessels
t 020 5800380
britt@podiummozaiek.nl

Senior medewerker PR

Hanne Reus
t 020 5800385
hanne@podiummozaiek.nl

Medewerker marketing

Sylvia van Loo
t 020 5800380
sylvia@podiummozaiek.nl

Manager publiekservices en zakelijke activiteiten

Stefanie Hillel
t 020 5800388
stefanie@podiummozaiek.nl
Voor vragen m.b.t. het café-restaurant: 
restaurant@podiummozaiek.nl

Hoofd techniek en beheer

Jaap Kooistra
t 020 5800386
jaap@podiummozaiek.nl

Technicus

Ruud Seeder
t 020 5800380
ruud@podiummozaiek.nl

Financiële administratie

Erik van Woudenberg
t 020 5800380
financien@podiummozaiek.nl

Webmaster

Voor al uw vragen en opmerkingen over deze site:
webmaster@podiummozaiek.nl  

De Stichting

De Stichting Multicultureel Podium Mozaïek heeft tot doel het bevorderen van de wisselwerking tussen culturen, het bieden van kansen aan (nieuwe) culturele ondernemers en het stimuleren van interculturele expressievormen. Podium Mozaïek is een initiatief van Stichting Multicultureel Podium Mozaïek. Podium Mozaïek heeft een onbezoldigd bestuur. Het bestuur van de stichting bestaat uit: 

Dhr. R.J.W. Winter (voorzitter)
Mw. Marjo van Schaik (secretaris)
Mw. M.L.N. Bui (penningmeester)
Mw. E.E.E. Alvares (lid)
Dhr. I.E. Verhagen (lid)
Dhr. H. Lubberding (lid)

Beleidsplan

Download hier het beleidsplan 2017-2020.

Jaarverslag en financiële verantwoording

Download hier het jaarverslag en de jaarrekening 2014 (pdf, 800 KB) 
Download hier het jaarverslag en de jaarrekening 2015 (pdf, 800 KB)
Download hier het jaarverslag en de jaarrekening 2016 (pdf, 600 KB)
Download hier het jaarverslag en de jaarrekening 2017 (pdf, 2 MB)

Commissie van aanbeveling

Dhr. S.J. Noorda, voorzitter VSNU
Mw. N. Azough, voormalig lid Tweede Kamer
Dhr. G. Reteig, voormalig hoofdredacteur MTNL
Mw. F. Müjde, cabaretier en columnist
Dhr. J. Ruijter, voormalig coördinator Mozeshuis en Mozes & Aäronkerk 
Dhr. F. Houterman, voormalig voorzitter MKB-Amsterdam
Dhr. Werkman, voormalig stadsdeelvoorzitter Bos en Lommer
Mw. S. Bruines, voorzitter branchevereniging kunsteducatie en kunstbeleving De Kunstconnectie
Mw. E. van Zutphen, medewerker educatie bij het Rijksmuseum voor Volkenkunde in Leiden

CAO

Podium Mozaïek is aangesloten bij de Werkgeversvereniging Podiumkunsten en volgt de CAO podiumkunsten.

ANBI status

Podium Mozaïek is een algemeen nut beogende instelling en heeft een ANBI status.

RSIN Nummer

8112.70.130 

Credits

Webmaster en webdesign

Pete Mulder, feelslikefriday

Grafisch ontwerp

Het IJzeren Gordijn