Over Podium Mozaïek

Wie is wie

Directeur

Zafer Yurdakul
t 020 5800387
zafer.yurdakul@podiummozaiek.nl

Hoofd publieksinformatie en programma / Adjunct directeur

Natalie Beckers
t 020 5800382
natalie@podiummozaiek.nl

Hoofd Producties, Zakelijke Activiteiten en Administratie

Ipek M. Sur
t 020 5800380
ipek@podiummozaiek.nl

Curator theater en dans

Hank van Bosstraten
t 020 5800385
hank@podiummozaiek.nl

Curator cultuureducatie

Hanne Reus
t 020 5800385
hanne@podiummozaiek.nl

Curator exposities

Senad Alic
senad.alic@podiummozaiek.nl

Bureaumanager / Medewerker publiekservices en zakelijke activiteiten

Britt van der Horst-Heessels
t 020 5800380
britt@podiummozaiek.nl

Medewerker publiciteit, marketing & publiekswerking

Merel Coolen
t 020 5800385
merel@podiummozaiek.nl

Senior Medewerker publiciteit, marketing & publiekswerking / Curator Broedplaatsen

Miriam Mustamu
t 020 5800385 / m +31625496279
miriam@podiummozaiek.nl

Medewerker publiciteit, marketing & publiekswerking

Nora Flamen
t 020 5800385 
pr@podiummozaiek.nl 

Medewerker publiciteit, marketing & publiekswerking

Sylvia van Loo
t 020 5800380
sylvia@podiummozaiek.nl

Stagiaires publiciteit, marketing & publiekswerking 

Alexis van Heeswijk en Ayten Necefzade
t 020 5800385 
stagiair.pm@podiummozaiek.nl 

Café Mozaïek

Voor vragen m.b.t. het café: 
restaurant@podiummozaiek.nl

Creatief producent 

Trisha de Lang
t 020 5800 382
trisha@podiummozaiek.nl

Hoofd techniek en beheer

Jaap Kooistra
t 020 5800386
jaap@podiummozaiek.nl

Technicus

Ruud Seeder
t 020 5800380
ruud@podiummozaiek.nl

Financiële administratie

boekhouding@podiummozaiek.nl  

Webmaster

Voor al uw vragen en opmerkingen over deze site:
webmaster@podiummozaiek.nl  

De Stichting

De Stichting Multicultureel Podium Mozaïek heeft tot doel het bevorderen van de wisselwerking tussen culturen, het bieden van kansen aan (nieuwe) culturele ondernemers en het stimuleren van interculturele expressievormen. Podium Mozaïek is een initiatief van Stichting Multicultureel Podium Mozaïek. Podium Mozaïek heeft een onbezoldigd bestuur. Het bestuur van de stichting bestaat uit: 

Ricardo Winter (voorzitter)
Alexander Weiss (penningmeester)
Hans Lubberding (secretaris)
Handan Aydin (lid)
Marjo van Schaik (lid)
Gable Roelofsen (lid)
Joëlle Raus Prudence (lid)

KvK: 34161102
BTW: NL 811270130 B01 

Beleidsplan

Download hier het beleidsplan 2021-2024.

Jaarverslag en financiële verantwoording

Download hier het jaarverslag en de jaarrekening 2017 (pdf, 2 MB)
Download hier het jaarverslag en de jaarrekening 2018 (pdf, 2 MB)
Download hier het jaarverslag en de jaarrekening 2019 (pdf, 4 MB)
Download hier het jaarverslag en de jaarrekening 2020 (pdf, 4 MB)

Commissie van aanbeveling

Dhr. S.J. Noorda, voorzitter VSNU
Mw. N. Azough, voormalig lid Tweede Kamer
Dhr. G. Reteig, voormalig hoofdredacteur MTNL
Mw. F. Müjde, cabaretier en columnist
Dhr. F. Houterman, voormalig voorzitter MKB-Amsterdam
Dhr. Werkman, voormalig stadsdeelvoorzitter Bos en Lommer
Mw. S. Bruines, voorzitter branchevereniging kunsteducatie en kunstbeleving De Kunstconnectie
Mw. E. van Zutphen, medewerker educatie bij het Rijksmuseum voor Volkenkunde in Leiden

CAO

Podium Mozaïek volgt de CAO podiumkunsten.

ANBI status

Podium Mozaïek is een algemeen nut beogende instelling en heeft een ANBI status.

RSIN Nummer

8112.70.130 

Podium Mozaïek zoek een horecapartner

Podium Mozaïek is een intercultureel cultuurhuis voor bewoners uit de buurt, de stad, de regio en Nederland, en een memorabel podium voor (inter)nationale artiesten. Een grootstedelijk podium dat stad en land bespeelt met verhalen van nu. De huiskamer van Bos en Lommer. Een vertrouwd theater dat er elke avond anders uitziet. De uitvalsbasis van jonge theatermakers, fotografen, regisseurs, dansers, muzikanten en andere duizendpoten die het gewend zijn om tussen twee, drie, vier codes tegelijk te switchen en iets te vertellen hebben. Met een hoefijzervormige zaal waar je kapotgaat van het lachen, van ontroering geen woord kan uitbrengen of militant optimistisch het onrecht van de wereld in de ogen kijkt.

Ons motto is Onverwachte Ontmoetingen. Tussen makers en bezoekers, buurtbewoners en daarbuiten, jong en oud. Daarbij stimuleren we grootstedelijk aanbod door makers te ondersteunen. Podium Mozaïek maakt deel uit van de culturele basisinfrastructuur van Amsterdam. Podium Mozaïek is een echt Amsterdams podium, en trekt een fijn, grootstedelijk en relatief jong publiek aan.

HORECA ONDERNEMER:

Podium Mozaïek is op zoek naar een horecapartij die op deze bijzondere plek wil ondernemen, én daardoor het bruisende middelpunt wordt van Bos en Lommer. De culturele programmering in de zalen is een trekpleister voor publiek uit andere delen van de stad (en daarbuiten). De programmering én horecafunctie worden versterkt als de samenwerking uitblinkt in verrassende arrangementen, flexibiliteit en gastvrijheid. Omdat het theatercafé letterlijk en figuurlijk de plek is voor de publieksontvangt en waarin onze gastvrijheid tot uitdrukking wordt gebracht is de horecapartner van Podium Mozaiek bij uitstek en verbinder en gastheer/vrouw.

INTERESSE?

Dan we horen graag van je! We zijn bereikbaar via 020 5800387of mail naar Zafer Yurdakul zafer.yurdakul@podiummozaiek.nl dan praten we graag verder met je over de mogelijkheden op deze unieke locatie!

Credits

Webmaster en webdesign

Pete Mulder, feelslikefriday

Grafisch ontwerp

Ondergrond