Over Podium Mozaïek

Wie is wie

Directeur

Zafer Yurdakul
t 020 5800387
zafer.yurdakul@podiummozaiek.nl

Hoofd publiek en programma / Adjunct directeur

Natalie Beckers
t 020 5800382
natalie@podiummozaiek.nl

Curator theater en dans

Hank van Bosstraten
t 020 5800385
hank@podiummozaiek.nl

Curator cultuureducatie

Hanne Reus
t 020 5800385
hanne@podiummozaiek.nl

Curator exposities

Senad Alic
senad.alic@podiummozaiek.nl

Bureaumanager / Medewerker publiekservices en zakelijke activiteiten

Britt van der Horst-Heessels
t 020 5800380
britt@podiummozaiek.nl

Medewerker publiekservices en zakelijke activiteiten

Esra Ozalp
t 020 5800380
Esra@podiummozaiek.nl

Medewerker publiciteit, marketing & publiekswerking

Merel Coolen
t 020 5800385
merel@podiummozaiek.nl

Senior Medewerker publiciteit, marketing & publiekswerking | Curator Broedplaatsen

Miriam Mustamu
t 020 5800385 / m +31625496279
miriam@podiummozaiek.nl

Medewerker publiciteit, marketing & publiekswerking

Nora Flamen
t 020 5800385 
nora@podiummozaiek.nl 

Stagiaire publiciteit, marketing & publiekswerking 

Şevval Yilmaz
t 020 5800385 
stagiair.pm@podiummozaiek.nl 

Creatief producent 

Trisha de Lang
t 020 5800 382
Trisha@podiummozaiek.nl

Hoofd techniek en beheer

Jaap Kooistra
t 020 5800386
jaap@podiummozaiek.nl

Technicus

Ruud Seeder
t 020 5800380
ruud@podiummozaiek.nl

Technicus

Tyrone Dierksen
t 020 5800380
Tyrone.dierksen@podiummozaiek.nl

Financiële administratie

boekhouding@podiummozaiek.nl  

Café Mozaïek

Voor vragen m.b.t. het café: 
tc@podiummozaiek.nl

Horeca & Evenementbegeleiding
Aisling Frankhuizen 
Benito Cummingsborg 
Bloem Oliviera 
Ethan Fenwick
Charissa Hardenbol
Don Lieuw-On 
Ema Alić
Fleur van Heezik
Ghislain lameiras
Hannah Visser 
Linda Abeji
Lisa Ravoo
Lois Goeijers
Renee Hoffman
Rosie van Timmeren
Sabine van der Steen 
Thom Verbraak
Ziba Sadigh Azadi
 
Evenementbegeleiding
Ayten Najafzada
Jelmer Verheij 
 

Webmaster

Voor al uw vragen en opmerkingen over deze site:
webmaster@podiummozaiek.nl  

De Stichting

De Stichting Multicultureel Podium Mozaïek heeft tot doel het bevorderen van de wisselwerking tussen culturen, het bieden van kansen aan (nieuwe) culturele ondernemers en het stimuleren van interculturele expressievormen. Podium Mozaïek is een initiatief van Stichting Multicultureel Podium Mozaïek. Podium Mozaïek heeft een onbezoldigd bestuur. Het bestuur van de stichting bestaat uit: 

Ricardo Winter (voorzitter)
Alexander Weiss (penningmeester)
Hans Lubberding (secretaris)
Handan Aydin (lid)
Marjo van Schaik (lid)
Dorothy Blokland (lid)
Joëlle Raus Prudence (lid)

KvK: 34161102
BTW: NL 811270130 B01 

Beleidsplan

Download hier het beleidsplan 2021-2024.

Jaarverslag en financiële verantwoording

Download hier het jaarverslag en de jaarrekening 2019 (pdf, 4 MB)
Download hier het jaarverslag en de jaarrekening 2020 (pdf, 4 MB)
Download hier het jaarverslag en de jaarrekening 2021 (pdf, 4 MB)
Download hier het jaarverslag en de jaarrekening 2022 (pdf, 4 MB)

Commissie van aanbeveling

Dhr. S.J. Noorda, voorzitter VSNU
Mw. N. Azough, voormalig lid Tweede Kamer
Dhr. G. Reteig, voormalig hoofdredacteur MTNL
Mw. F. Müjde, cabaretier en columnist
Dhr. F. Houterman, voormalig voorzitter MKB-Amsterdam
Dhr. Werkman, voormalig stadsdeelvoorzitter Bos en Lommer
Mw. S. Bruines, voorzitter branchevereniging kunsteducatie en kunstbeleving De Kunstconnectie
Mw. E. van Zutphen, medewerker educatie bij het Rijksmuseum voor Volkenkunde in Leiden

Beloningsbeleid

Podium Mozaïek heeft zich gecommiteerd aan de Fair Pay Practise en volgt de CAO podiumkunsten voor medewerkers in (vaste) dienst en freelance. 

Het bestuur is onbezoldigd, per 2025 is een vacatievergoeding mogelijk. 

ANBI status

Podium Mozaïek is een algemeen nut beogende instelling en heeft een ANBI status.

RSIN Nummer

8112.70.130 

Credits

Webmaster en webdesign

Pete Mulder, feelslikefriday

Grafisch ontwerp

Ondergrond